Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] zamarzłem czy coś gorzej???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Deco, ja swoje dwa dni temu przepychalem pompką do materaca
    prawdopodobnie masz zamarzniete a nie zapchane,jesli masz mozliwosc to ogrzej troche autko a pozniej pompuj,powodzenia.

    ps;moj szkodnik po awari jak narazie drugi dzien z rzedu pali i jezdzi bez zarzutow
    http://www.optykrudaslaska.pl/

    Komentarz


    • #52
      robertobadzio, no właśnie niestety nie mam możliwości podgrzania go i dlatego będę prógował przepchać przewody kabelkiem 6 mm.

      Komentarz


      • #53
        Przedstawię wam mój prosty sposób na zamarznięte paliwo.
        5 L świeżej, ciepłej ON ze stacji np Shell, kombinerki, coś do zatkania otworu po zdjętym wężyku z filtra (może być od biedy czyjś palec :lol: ).
        Po odpięciu od filtra paliwa wężyka doprowadzającego paliwo do silnika, zanurzyć go w ropie z kanistra. Zakręcić - nie odpala - odpowietrzyć i spróbować ponownie.
        Powracające gorące paliwo z silnika podgrzewa paliwo w filtrze i zbiorniku. Po pewnym czasie spróbować ponownie, po podłączeniu przewodu paliwowego z powrotem do filtra.
        I:
        - myśleć o zimie przed zimą - wymienić filtr paliwa lub go w cieple porządnie przepłukać,
        - nie tankować na byle jakich stacjach w zimie (w lecie AHF pojedzie nawet na oleju posmażalniczym wymieszanym z ropą).
        - zawsze w zimie mieć co najmniej 1/2 zbiornika paliwa!!
        Skoda jako wół roboczy, Triumph dla zabawy

        Komentarz


        • #54
          No i odpaliłem wczoraj. Przedmuchałem dokładnie przewody paliwowe, zassałem paliwko z baku, żeby w przewodzie nie było powietrza, dolałem ciepłego paliwka do filtra, zakręciłem i poszło. Pojeździłem ponad 20 km i wszystko było cacy. Dojechałem na parking i się zakopałem no ale z tym sobie już łatwiej poradze.

          Komentarz


          • #55
            Te auta już tak mają męcze się już 4 zima i mam garaż wiem już czemu Rosjanie nie kupują Skody :wink: jutro czyszcze smoka wlałem dynks a w przewodach jet coś mętnego i zamarza na podwórku Tragedia oczywiście tankuje DieselGold niestety nie widzę różnicy ze zwykłą ropą
            https://www.facebook.com/tapicerekpranie

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X